Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie z zakresu przedłużania rzęs. Ta usługa pozawala na osiągnięcie naturalnego i pięknego wyglądu rzęs i oka. Są doskonałe na specjalne okazje i na co dzień. Rzęsy te to syntetyczne włókna o specjalnie dobranym kształcie i rozmiarze, aby wyglądały jak prawdziwe. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami, przyklejając rzesy pojedynczo do rzęs naturalnych przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju.


Program zajęć obejmuje:

  1. Zakładanie kępek rzęs.
  2. Wprowadzenie do tematyki permanentnego przedłużania rzęs.
  3. Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu.
  4. Rodzaje osadzenia, korekta kształtu oczu.
  5. Projektowanie i stylizacja wyglądu oka.
  6. Podstawowe informacje o rzęsach.
  7. Metody aplikacji.
  8. Przygotowanie do aplikacji i pielęgnacja rzęs po zabiegu.
  9. Analiza problemów i błędów podczas aplikacji.
  10. Najczęściej zadawane pytania.

 

W ERUDIO ZARAZISZ SIĘ PASJĄ

Zapewniamy profesjonalnie wyposażoną pracownię, preparaty i akcesoria w cenie kursu.

 

ERUDIO - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi, to placówka edukacyjna kształcąca osoby dorosłe.
Serdecznie zapraszamy na nasze kursy zarówno uczniów od 16 roku życia (za zgodą rodziców), maturzystów, studentów, seniorów, osoby pracujące oraz bezrobotne (współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie dofinansowań do szkoleń), jak i prywatne przedsiębiorstwa, DPSy, fundacje oraz stowarzyszenia.

 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz nr telefonu.

 

Na zajęcia zapraszamy z własnymi modelami i modelkami. ERUDIO pomaga w organizacji modelek i modeli, ale ich nie zapewnia.

ZDOBĄDŹ POTWIERDZENIE SWOICH KWALIFIKACJINa podstawie egzaminu końcowego wydawane jest Zaświadczenie ukończenia Kursu Przedłużania rzęs (dokumenty wydawane są na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014r. poz. 622), uprawniające do samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu zagadnień objętych kursem.

 

Otrzymasz także firmowy Dyplom ERUDIO - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi w języku polskim i angielskim, potwierdzający Twoje umiejętności.

 

Kurs Przedłużania rzęs kończy się egzaminem, który umożliwia ocenę poziomu opanowania wybranych kwalifikacji zawodowych.

Egzamin jest bezpłatny!


GWARANCJA - 100% PEWNOŚCI


Teraz masz pewność i gwarancję satysfakcji!

 

CO JESZCZE? KARTA STAŁEGO KLIENTA!


Zostań naszym Stałym Klientem i zafunduj sobie inny Kurs lub zrób prezent swoim bliskim.
Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz 10% rabatu na każdy kolejny kurs w ERUDIO.