Twarz i ciało

Henna i pielęgnacja oprawy oka

Henna to delikatne farbowanie włosków brwi lub rzęs. Zabieg ma na celu podkreślenie oprawy oczu klientki. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i  rzęsy, "znikające" przy braku makijażu. Rzęsy zabarwione henną wyglądają efektownie i  bardzo naturalnie.

Profesjonalny kurs kosmetyczny

Centrum Kształcenia Ustawicznego Erudio w  Łodzi zaprasza na profesjonalne kursy kosmetyczne.
Zajęcia prowadzone są przez instruktorów praktycznej nauki zawodu w  pracowni kosmetycznej mieszczącej się na terenie placówki, wyposażonej w  sprzęt i  materiały kosmetyczne.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, które szukają intensywnego i  przystępnego cenowo kursu na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.

Makijaż profesjonalny

Jeśli chcesz poznać zasady prawidłowego makijażu, Twoją pasją jest upiększanie i  chcesz rozpocząć swoją przygodę z  kosmetykami kolorowymi, wybierz ten kurs. Nabędziesz umiejętności niezbędnych do samodzielnej pracy makijażystki w  gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA lub w  ramach własnej działalności gospodarczej. Kurs odbywa się w grupach lub INDYWIDUALNIE. Współpracujemy w  zakresie produktowym z  marką GOSH. Podczas zajęć można zakupić kosmetyki tej Firmy w  atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Przedłużanie rzęs

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie z zakresu przedłużania rzęs. Ta usługa pozawala na osiągnięcie naturalnego i pięknego wyglądu rzęs i oka. Są doskonałe na specjalne okazje i na co dzień. Rzęsy te to syntetyczne włókna o specjalnie dobranym kształcie i rozmiarze, aby wyglądały jak prawdziwe. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami, przyklejając rzesy pojedynczo do rzęs naturalnych przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju.

Wizaż, makijaż, stylizacja i kreowanie wizerunku

To 100 godzin intensywnego szkolenia, zawierającego wszystkie elementy pracy wizażysty. Na kursie nauczysz się kreowania wizerunku klienta: jego stylu ubierania się, kolorystyki ubrań, fryzury, rożnych typów makijażu.


Dzięki nabytym umiejętnościom:

  • przygotujesz modelki do pokazów mody i  sesji zdjęciowej
  • podczas wizyt w  galeriach handlowych zdobędziesz doświadczenie jako personal shopper
  • stworzysz stylizacje, które staną się początkiem Twojego profesjonalnego portfolio
  • podczas warsztatów autoprezentacji nauczysz się trików pomagających zbudować pozytywny wizerunek